İŞ GELİŞTİRME & YATIRIMLAR

 

İş Geliştirme

Kurulduğu günden bu yana " kalite", " güven" ve " yenilik" ilkelerini benimseyen Beybi'nin başarısı öyküsünün altında bilgi ve gelişime verdiği önem yatmaktadır.

Ürün yelpazesini zenginleştirmeye odaklanan ve yenilikçiliğin itici gücü ile daima kendini geliştiren firmanın amacı İş Geliştirme çalışmaları ile sektördeki öncü konumunu perçinlemektir.

Asıl hedefi, küreselleşen dünyanın değişen koşullarına ve ihtiyaçlarına entegre olmak, gelişmeleri yakından takip ederek projeler üretmek olan dinamik İş Geliştirme ekibi Beybi'yi daima ileri taşımak arzusundadır. Uluslar arası fuar ve seminerler ile dünya trendi takip eden, yeni ürün ve teknolojiler ile de ürün portföyünü geliştirip zenginleştiren firma geleneksel ruhunu kaybetmeden çağdaşlaşmayı başarmaktadır.
 

Yurt Dışı Yatırımlar

Yakın geçmişte yurtdışında yaptığı işbirlikleri ve imzaladığı distribütörlük anlaşmaları ile sahip olduğu bilgi ve birikime yenilerini katan Beybi, sektörünün öncü firması olarak büyümeye ve başarısını sürdürmeye devam etmektedir.

Başta ABD ve Avrupa olmak üzere, uluslar arası piyasalarda liderliğini kanıtlamış dev firmalarla distribütörlük ve lisans anlaşmaları imzalayan Beybi, yurtiçi piyasalardaki başarısını dünyanın dört bir yanına yaymayı hedeflemektedir.

Son olarak Uzak doğudaki yatırım fırsatlarını inceleyen Beybi, hem üretim kapasitesini arttırmakta, hem de şirket satın alma ve birleşmeleri ile marka gücünü ve bilinirliliğini yayarak, genişleyen vizyonu ve yükselen hedefleri ile çıtayı hep daha yukarıya taşımayı başarmaktadır.