İŞTİRAKLERİMİZ

 

Türkiye'de ve yurt dışında bir çok sektörde faaliyetlerini başarıyla sürdüren Elor Holding A.Ş.'ye bağlı grup şirketleri şu şekildedir:

Gayrimenkul

Sun Plaza Gayrimenkul Kiralama İnşaat ve Ticaret A.Ş. (İstanbul/ Türkiye)


 

2002 yılında inşaatına İstanbul'un kalbi Maslak'ta başlanan ve 2005 yılında faaliyete geçen Sun Plaza 37 katlı çağdaş mimarisiyle, gerek çağın gereksinimleri göz önüne alınarak tasarlanmış ofis katları, gerekse konferans ve seminer salonları, yoga ve güzellik merkezi ile İstanbul'un yeni cazibe merkezi olmuştur.

www.sunplaza.com.tr
 

Beybi Giz Plaza (İstanbul/ Türkiye)

1996 yılında inşa edilen Beybi Giz Plaza, Maslak bölgesindeki en prestijli gökdelenler arasında yer almaktadır. Beybi Giz Plaza, birinci sınıf malzeme ve işçilik ile yapılan, A sınıfı 122 ofisi ile farklı iş kesimlerine hitap etmektedir.

www.beybigizplaza.com

 

Nestortaköy (İstanbul/ Türkiye)

2012 yılında inşaatına başlanan, Ortaköy'de kalan son arazide hayata geçirilen NestOrtaköy, 6 blok ve 74 daireden oluşan butik bir konut projesidir. Modern mimari ve inşaat tekniklerinin kullanıldığı projede yaşam 2014 yılında başlamıştır.

www.nestortakoy.com

 

Sun Plaza Kartal (İstanbul/ Türkiye)


Elor Holding'in yeni projesi Sun Plaza Kartal çok yakında...

 

Sportif

Sun Turizm ve Su Sporları Tic. A.Ş. Hip-Notics (Antalya/ Türkiye)Hip-notics Türkiye'nin ilk Cable-Ski park özelliği taşıyan tesisidir. 2008 yılında Antalya'da 200 dönümlük bir arazinin üstüne kurulmuş 3 ayrı göletten oluşan bu eşsiz tesis, su kayağı ve wakeboard'a ilgi duyan ziyaretçilerine gün boyu eğlence imkanı sunmaktadır. 2009 yılından itibaren otel hizmeti de verilmektedir.

www.hip-notics.com

 

Madencilik

Euroschebin (Kirovograd/ Ukrayna)


Euroschebin 2011 yılında üretime geçmiş olan bir mıcır üretim tesisidir. 114 hektar arazisi ve modern makina ve teçhizatı ile Ukrayna'nın en modern işletilen mıcır tesisidir.

www.euroschebin.com 

 

Sağlık

AMC Health (New York/ USA)

2002 yılında New York'da kurulan AMC Health, teknolojik altyapı kullanarak uzaktan hasta bakımı ihtiyaçlarına yönelik alternatif çözümler sunmaktadır.

www.amchealth.com

 

Teknoloji

Ergosis Güvenlik Sistemleri Bilgisayar San ve Tic. A.Ş. (İstanbul/ Türkiye)

1999 yılında faaliyete geçen firma, Biometrics (parmak izi tanıma, özellikle iris tanıma) konusunda Türkiye'nin lider kuruluşudur. Ofislerde, özel işletmelerde, hapishanelerde, spor salonlarında kullanılan bu teknoloji bilhassa Personel Devam Kontrol Sisteminde (PDKS) yaygınlaşmıştır.

www.ergosis.com.tr

 

Toplantı Ve Eğitim

Sun Plus Meetings & Conferences (İstanbul/ Türkiye)


Sun Plus, Maslak'ta Sun Plaza'nın bünyesinde bulunan ve ağırlıklı olarak toplantı ve eğitimlere ev sahipliği yapan bir mekan olarak tasarlandı. Verilen hizmetler toplantı ve eğitim organizasyonlarının mekan, teknik ekipman ve catering ihtiyaçlarını A'dan Z'ye kapsamaktadır. Sun Plus'ta "kişisel eğitim seminerleri" için eğitmenlerden salon ücreti alınmamaktadır.

www.sunplusmeetings.com.tr

 

Güzellik & Kişisel Bakım

Shambala (İstanbul/ Türkiye)

Shambala Güzellik Merkezi 2011 yılında Elor Holding ailesine dahil olmuş, Sun Plaza'da cilt bakımı ve vücut bakımı gibi estetik konuları üzerine faaliyet göstermeye başlamıştır.

www.shambala.com.tr

 

Yatırım

212 Capital Partners

www.212ltd.com